Opplysningene under må betraktes som arbeidsnotater, og ikke som kilder for egne noteringer. Vær oppmerksom på at det her kan finnes en rekke feil. Bruk derfor basiskilder. Opplysningene om personer født før ca. 1600 er generelt sett basert på relativt sparesomme kildedata.
A.nr.
Navn
Fųdselsdato Fųdested Dųd
Dųdssted
1
Jan Hans S. Krogh
1964
Harstad/TR
Foreldre
2
Helge Sigurd Sedeniussen
1932 Havųysund,
Måsų
3
Astrid Elise Andreassen
1938
Skaland, Berg/T
Besteforeldre
4
Charles H. Sedeniussen 23
jun 1899 Havųysund,
Måsų 13 mai 1976 Gryllefjord,
Torsken
5
Signe Hagny Simonsen
13 apr 1905 Berg/TR
12 jul 1941 Talvik, Alta/FI
6
Emil Marius Andreassen 10
jun 1915 Veimannsbotn,
T 7 nov 2000 Sandtorg, Harstad/TR
7
Inga Alberta Olsen
28 sep 1911 Skjellelv,
Skal 28 mai 1984 Harstad
sykehus, Har
Oldeforeldre
8
Hans Andreas Sedeniussen 6
sep 1863 Lia,
Lavangen/T 7 jan 1927
Havųysund, Måsųy/FI
9
Eline Kristine Nilsdatter 30 jun 1869 Havųysund?, Mås 13 jun 1944 Hammerfest?/FI
10
Simon Kornelius Jakobsen 1866
Bjarkųy/TR
1941 Grunnfarnes,
Torsken
11
Hansine Markusdatter
1867
Grunnfarnes, To 1938
Grunnfarnes, Torsken
12
John Bernhard Andreassen 19
apr 1886 Veimannsbotn,
T 5 mar 1975 Veimannsbotn, Torske
13
Alvilde Oline Markussen 16
mai 1892 Sųrrollnes,
Ibe 29 okt 1991 Regionsykehuset,
Tro
14
Ingvart Olai Olsen
22 mar 1880 Dverberg,
Andųy 30 mai 1942 Skjellelv,
Skaland,
15
Ingeborg Marie Hansen
10 sep? 1880 Skjellelv,
Skal 15 mai 1947 Skjellelv,
Skaland,
Tippoldeforeldre
16
Sedenius Hanssen
28 okt 1829 Gamvik,
Lavange ett 1900
Havųysund?, Måsųy/FI
17
Hanna Hågensdatter
16 mar 1838 Botnlia,
Bardu/ ett 1883
Botnlia, Bardu/TR?
18
Nils Pedersen
3 mar 1832 Båtsfjord
n., S ett 1874
19
Johanna M. Henriksdatter 1
jan 1840 Langfjord,
Talv ett 1874
20
Jakob Pareli Andreassen 1839
Barbogen, Torsk 1901
Gryllefjord, Torsken
21
Nikoline H. Nilsdatter 1842
Balsfjord/TR 1914 Gryllefjord,
Torsken
22
Markus Fredrik Eliassen 1813
Torsken/TR 1899 Grunnfarnes,
Torsken
23
Maren Marie Iversdatter 17
okt 1825 Ofoten/NO
1870 Grunnfarnes,
Torsken
24
Andreas Reobert Pedersen 1856
Veimannsbotn, T 1922
Veimannsbotn, Torske
25
Olava Olsdatter
1846
Kvernes, Averųy 1926
Veimannsbotn, Torske
26
Markus Johan Olsen
15 des 1854 Sųrrollnes,
Ibe ca 1932
Harstad/TR
27
Nikoline Johanne Rindahl 19
mai 1857 Igeland,
Andųrj 9 mar 1959 Kaldfarnes, Torsken/
28
Ole Andreas Martinius Aa 26
nov 1808 Bleik,
Dverberg ca 1885
Dverberg, Andųy/NO
29
Johanna Andrea Hansdatter 1857 Vikan,
Torsken/ ett 1900 Skjellelv, Skaland,
30
Hans Olai Hansen
23 mai 1836 Holmen,
Torsken 1912
Skjellelv, Skaland,
31
Vilhelmine Johansdatter 1847
Nordfjord, Berg 1904
Nordfjord, Berg/TR
Tipptippoldeforeldre
32
Hans Andreas Nilssen
1800 Lia,
Lavangen/T 1851
33
Ųllegård Maria Hansdatter 1803 Gamvik,
Lavange 1876 Gamvik,
Lavangen/TR
34
Hågen Larssen Brekkan
1786
Aas nedre 33.1,
35
Marit Ingebrigtsdatter 1802
Tylldalen, Tyns
36
Peder Axelsen
Sųrųy, Hammerfe
37
Karen Johnsdatter
38
Henrik Henriksen Ring
17 mar 1801 Sverige
39
Marie Eriksdatter
15 jul 1803 Langfjord,
Talv 1840-46
Langfjord, Talvik, A
40
Andreas K. Johansen
1808
Frovåg, Tranųy/ 1885
41
Johanna P. Esausdatter 1812
Sandsvik, Torsk 1862
42
Nils Marius Nielsen Bing 1793 bnr
9, Waagen,
43
Grethe Sophie Eriksdatter 28 mar 1816 Karesuando, Sve
44
Elias Henriksen Krogh
12 jan 1779 Bergen/HO
20 des 1848 Grunnfarnes, Torsken
45
Olava Klausdatter Sommer
1856 Grunnfarnes,
Torsken
46
Iver Iversen
47
Elen Asbjųrnsdatter
48
Peder Olsen
1815
Veimannsbotn, T 1878 Veimannsbotn,
Torske
49
Maren Margrethe Valberg 5
mar 1815 Skånland/TR
1892 Veimannsbotn,
Torske
50
Ole Larsson Mork
1806 Mork,
Averųy/MR 1868 Avset,
Averųy/MR
51
Mari Jakobsdotter Afset
1810 Avset,
Averųy/M 1865 Avset,
Averųy/MR
52
Ole Tygesen
2 feb 1816 Sųrrollnes,
Ibe 1899
Sųrrollnes, Ibestad/
53
Pauline K. Sųrensdatter 28
nov 1821 Sama,
Trondenes 1892
Sųrrollnes, Ibestad/
54
Hans Jonsson Rindahl
25 jul 1816 Dovre/OP
3 sep 1870 Nord-Forså, Ibestad/
55
Marit Olsdatter Rindahl 24
jun 1812 Nord-Fron/OP?
24 okt 1904 Nord-Forså, Ibestad/
56
Niels Olsen
57
Dorthea Ediasdatter
1786
Dverberg, Andųy
58
Hans Andreas Jensen
1824
Ųyfjorden, Lenv 1864
På havet
59
Engel Marie Johansdatter 1835
Torsken, Torske 1906
Skjellelv, Skaland,
60
Hans Nilsen Holmen
61
Marith Johnsdatter Holmen
62
Johan Andreassen
1815
Ballesvika, Tor 1892
Skjellelv, Skaland,
63
Pauline M. Villumsdatter 1821
Bų, Berg/TR 1900 Nordfjord,
Berg/TR
3.
tipp-oldeforeldre
64
Niels Jųrgensen
1771
Vågan/NO
1802 Skog,
Rollnes, Ibest
65
Maren Hansdatter
1778
1821
66
Hans Olsen
1772
Gamvik, Lavange 1832
Gamvik, Lavangen/TR
67
Ingeborg Sofia Hansdatter 1777
Igeland, Andųrj
1858
Igeland, Andųrja, Ib
68
Lars Hågenson
1745
Ås nedre 33.1, 8 okt
1814 Ås nedre
33.1, Tynse
69
Marte Olesdatter Ųstby
1754
11 mar 1839 Ås
nedre 33.1, Tynse
72
Axel Olsen
76
Henrik Henriksen Ring
27 aug 1768 Kittilä,
Finlan
77
Brita C. Moskivaara
14 jul 1776 Finland
78
Erik Pedersen
Tappeluft/FI
79
Elen Johannesdatter
80
Johan ???
82
Esau Pedersen
Hesjevik, Salan 1851
Sandsvik, Torsken/TR
83
Engel K. Eliaserdatter 1787
Sandsvik, Torsk ett 1826
Sandsvik, Torsken/TR
84
Niels Johnsen Bing
1755
85
Marit Olsdatter
1758
86
Erik Johnsen Rattama
1783
Karesuando, Sve
87
Cathrine Johannesdatter 1782 Karesuando,
Sve
88
Henrich Conraad Krog
1743
Bergen/HO
89
Marie I. Lund
1743
Bergen/HO
90
Klaus Klaussųn Sommer
27.6.1730
Rųros/ST
91
Marit A. Landnęsseth
96
Ole Iversen
1775
Kvam, Nord-Fron 1857
Veimannsbotn, Torske
97
Stina Gregusdatter
1776
1825
Veimannsbotn, Torske
98
Rasmus Peter R. Warberg 1770
Breistrand, Skå 1 apr 1845 Breistrand,
Skånland
99
Gunhild K. Jųrgensdatter 1778
Rogla, Harstad/ 1858
Skånland/TR
100
Lars Jakobsson Mork
1769 Mork,
Averųy/MR 1852 Mork,
Averųy/MR
101
Mari Olsdatter Ųverland 1776
Ųverland, Gjemn 1841
Mork, Averųy/MR
102
Jakob Torsteinson Avset 1784
Avset, Averųy/M 1845
Avset, Averųy/MR
103
Maria H. Rųvik
1786
Rųvik, Gjemnes/ 1843
Avset, Averųy/MR
104
Tyge Olsen
1784
Sųrrollnes, Ibe 1836
Sųrrollnes, Ibestad/
105
Pernille Olsdatter
1786
Grov, Skånland/ 1846
Sųrrollnes, Ibestad/
106
Sųren Hågen Johannesen
okt 1762
Hųgfors, Harsta 1831
Sama, Trondenes/TR
107
Ingeborg Benjaminsdatter 1784
Voldstad. Harst 1832
Sama, Trondenes/TR
108
Jon Bųllaugsson
1781
Dovre/OP
109
Marit Hansdatter Lannem
Dovre/OP
110
Ole Ellendsen
Fron/OP
111
Anna
Fron/OP
114
Edias Olsen
1759
115
Karen Adelųs Nielsdatter 1760
116
Jens Andersen
ca 1786
Ųyfjorden, Lenv 1865
Strandby, Berg/TR
117
Gretha Malene Hansdatter 1787
1860
Strandby, Berg/TR
118
Johan Pedersen
1802
Torsken/TR 1842 Torsken/TR
119
Siri Gjermundsdatter
1807
Kongsnes, Torsk 1869
Torsken/TR
124
Andreas Jonsen
1789
Nordfjord, Berg
4.
tipp-oldeforeldre
130
Hans Svendsen
1746
Lia, Lavangen/T 1805 Lia, Lavangen/TR
131
Ingeborg K. Hansdatter 1743
Rognså, Salange 1794
Lia, Lavangen/TR
132
Ole Anderssen
1731
Gamvik, Lavange 1795
Gamvik, Lavangen/TR
133
Anna Maria O. Trane
1735 Igeland,
Andųrj 1814 Gamvik,
Lavangen/TR
134
Hans Jakobsen
1738
Brokvik, Harsta 1815
Igeland, Andųrja, Ib
135
Ųllegård T. Trane
1747
Skog, Ibestad/T 1812
Igeland, Andųrja, Ib
136
Håken Larson Utgårdstrųen 1714 Utgårdstrųen
72 1765 Ås
nedre 33.1, Tynse
137
Kari S. Strųmmen
ca. 1720
Strųmmen, Nordi
152
Henrik Nilsen Randus
1699
Raudusjärvi, Fi
153
Lisa Thomasdatter
1733
154
Claes Moskivaara
4 feb 1746
155
Maria
20 aug 1740
164
Peder Olsen
ca 1714
Veimannsbotn, T 1788
Sandsvik, Torsken/TR
165
Engel K. Kristensdatter
166
Eliaser Pedersen
1756
Veimannsbotn, T 1800
Sandsvik, Torsken/TR
167
Anna Halvorsdatter
ca 1752
1832
Teistevika, Torsken/
177
Anna C. von Lübeck
1710
180
Klaus Klaussųn Sommer
1706
Rųros/ST
1772 Rųros/ST
181
Ingeborg Olsdatter
192
Iver Torsen Hammer
1742
Kvam, Nord-Fron ca 1810
Veimannsbotn, Torske
193
Stine Gregusdatter
194
Gregers Olsen
1734
Leikvik, Torske 1800
195
Ingeborg Kristofersdatter 1736
196
Rafael Henriksen Warberg 1732
Breistrand, Skå 1804
Stor-Skånland, Skånl
197
Berit Larsdatter
1732
Fjelldal, Tjeld 1813
Stor-Skånland, Skånl
198
Jųrgen Johnsen
1741
Sama, Trondenes mai 1811 Rogla, Harstad/TR
199
Mette Andersdatter
1746
Rogla, Harstad/ 1809
Rogla, Harstad/TR
200
Jakob Olsson Skjevling ca
1728
Skjelving, Frei 1795
Mork, Averųy/MR
201
Anne Eriksdotter Mork
1739
Mork, Averųy/MR 1814
Mork, Averųy/MR
204
Torstein Knutsson Skarset 1760 Skarset,
Averųy 1795 Mork,
Averųy/MR
205
Alet Jakobsdotter Afset 1761
Avset, Averųy/M 1826
Avset, Averųy/MR
208
Ole Tygesen Trane
1755
Skog, Ibestad/T 1825
Sųrrollnes, Ibestad/
209
Ingeborg Olsdatter
1748
Sųrrollnes, Ibe 1810
Sųrrollnes, Ibestad/
210
Ole Bårdsen
1756
Foldvik, Gratan 10 jan 1828
Grov, Skånland/TR
211
Karen Davidsdatter
1759
Tortenvik, Skån 26 jan 1837
Grov, Skånland/TR
212
Johannes Sųrensen
1726
Sama, Trondenes 1788
Hųgfors, Harstad/TR
213
Berthe Hågensdatter Bye 1727
Trondheim/ST okt
1762 Sama, Trondenes/TR
214
Benjamin Hartvigsen
1734
Brokvik, Harsta 1797
Voldstad. Harstad/TR
215
Margrethe Nilsdatter
1745
Nedre Harstad, 1804 Voldstad.
Harstad/TR
216
Bųllaug E. Rydningsųrja
1743
Folldal/HE ett
1811 Budsjord, Dovre/OP
217
Kari Jonsdatter
1752
Klokkerstuen, D ett 1830
Budsjord, Dovre/OP
229
Dorthe Ellevsdatter
1715
238
Gjermund Olsen
1757 Tynset/HE
1824
Kongsnes, Torsken/TR
239
Brynhild Simensdatter
ca 1767
Tynset/HE
1811 Kongsnes,
Torsken/TR
248
Jon Nilsen
ca 1750
5.
tipp-oldeforeldre
260
Svend Olsen
1712
Lia, Lavangen/T 1785
Lia, Lavangen/TR
261
Maren Jensdatter
1709
1790
Lia, Lavangen/TR
262
Hans Pedersen
1700
1759
263
Gilles Jųrgensdatter
1720
Grųsnes, Ibesta 1780
Rognså, Salangen/TR
264
Anders Jenssen
1683
Gamvik, Lavange 1769
Gamvik, Lavangen/TR
265
Marit Hansdatter
1700
Gamvik, Lavange 1780
Gamvik, Lavangen/TR
266
Ole Anderssen
1697
Gamvik, Lavange 1741
Igeland, Andųrja, Ib
267
Anna Maria O. Trane
1710
Rollnes, Ibesta 1782
Selset, Ibestad/TR
268
Jakob Andersen
1686
Balstad, Tjelds 1771
Brokvik, Harstad/TR
269
Ingeborg Iversdatter
ca 1700
Brokvik, Harsta 1746
Brokvik, Harstad/TR
270
Tyge Rasmussen Trane
1729
Lilleskog, Ibes 1805
Skog, Ibestad/TR
271
Karen Ellevsdatter
1726 Laupstad,
Ibest
Skog, Ibestad/TR
272
Lars H. Utgardstrųen
Utgårdstrųen 72
273
Mari Håkonsdatter Often
Often 71.121, T
274
Simen Pedersson Nordigard fųr 1690 Strųmmen, N 2.1 ett
1742 Strųmmen, Nordigarde
275
Sigrid S. Nystuen
168?
Steien, Nystu, 17?? Strųmmen,
N 2.12, Al
360
Klaus Klaussųn Sommer
1675
13.2.1729 Rųros/ST
361
Ane Olsdatter
1675
Rųros/ST
388
Ole Justsen
1693
cir
1770
389
Anne Andersdatter
392
Henrik Mathias Warberg 1700
Tjelle, Kjeldeb 1775
Breistrand, Skånland
393
Martha Sofie R. Harr
1704
Haukebų, Sandto 1777
Breistrand, Skånland
394
Lars Gislesen
1698
Fiskųy, Lųdinge 1760
Fjelldal, Tjeldsund/
395
Ane P. Hųnnichen
ca 1702
Kjųpsvik, Tysfj 1744
Fjelldal, Tjeldsund/
396
John Jųrgensen
1706
Sama, Trondenes 1763
Sama, Trondenes/TR
397
Gunhild K. Arnesdatter 1707
Tennevik, Skånl 1782
Sama, Trondenes/TR
398
Anders Nilsen
1705
Rogla, Harstad/ 1775
Rogla, Harstad/TR
399
Maren Andersdatter
1700
Vik, Ibestad/TR ett 1750
Rogla, Harstad/TR
402
Erik Larsson
ca 1703
Ųre, Gjemnes/MR 1778
Avset, Averųy/MR
403
Berit Iversdotter Mork ca
1703 Mork, Averųy/MR
1773 Mork,
Averųy/MR
408
Knut Andersson Grųnset
ca 1715
Grųnset, Gjemne 1775
Skarset, Averųy/MR
409
Marit T. Ekren
ca 1722
Rųvik, Gjemnes/ 1794
Skarset, Averųy/MR
410
Jakob Hallsteinson Afset ca
1725
Avset, Averųy/M 1791
Avset, Averųy/MR
411
Anne H. Stene
ca 1720
Stene, Averųy/M 1792
Avset, Averųy/MR
416
Tyge Rasmussen Trane
1729
Lilleskog, Ibes 1805
Skog, Ibestad/TR
417
Karen Ellevsdatter
1726
Laupstad, Ibest
Skog, Ibestad/TR
418
Ole Eidisen
ca 1696
Sųrrollnes, Ibe 1773
Sųrrollnes, Ibestad/
419
Berthe Steffensdatter
ca 1719
1789 Sųrrollnes,
Ibestad/
420
Bård Olsen
1730
Hesjeberg, Grat 1804
Foldvik, Gratangen/T
421
Helvig Rasmusdatter Trane 1736 Foldvik,
Gratan 1804
Skjelnes,
Lavangen/T
422
David Hansen
1727
Grov, Skånland/ 1777
Tortenvik, Skånland/
423
Elisabeth P. Falk
1725
Innergård, Ibes 1777
Tortenvik, Skånland/
424
Sųren Johansen 1687
Sama, Trondenes 1749
Sama, Trondenes/TR
425
Ingeborg Gabrielsdatter ca
1690
Lavangen/TR 1769 Sama,
Trondenes/TR
426
Hågen Larsen Bye
1700
Vaterland, Tron 1743
Vaterland, Trondheim
427
Agnes Olsdatter
1700
Trondheim/ST 22
mai 1743 Vaterland, Trondheim
428
Hartvig Paulsen
1695
Halsebų, Harsta 1775
Halsebų, Harstad/TR
429
Karen Arntsen
1705
Balstad, Tjelds 1774
Halsebų, Harstad/TR
430
Nils Mikkelsen
1714
Nord-Harstad, H 1791
Seljestad, Harstad/T
431
Kirsten Nilsdatter
1715
1792
Seljestad, Harstad/T
432
Eirik O. Rydningsųya
1716
Dovre/OP
1764 Dovre/OP
433
Marit Bųllaugsdatter
1705
Fokkstugun, Dov 1790
Dovre/OP
434
Joen Joensen
1711
Ringebu/OP
435
Sigrid Eiriksdatter
6.
tipp-oldeforeldre
520
Ole Jenssen
1681
Gamvik, Lavange
Lia, Lavangen/TR
521
Anna Larsdatter Skamfer
Lia, Lavangen/TR
526
Jųrgen Madtsen 1665
Steinsland, Skå 1745
Grųsnes, Ibestad/TR
527
Ingeborg J. Normann
1680
Ytre-Elgsnes, H 1754
Grųsnes, Ibestad/TR
528
Jens Anderssen
1639
Gamvik, Lavange
Gamvik, Lavangen/TR
529
Synnųve Olsdatter
1711
Gamvik, Lavangen/TR
532
Anders Olsen
1658
Ibestad/TR
534
Ole Jakobsen
1673
Selset, Ibestad 1752
Selset, Ibestad/TR?
535
Anna Maria J. Trane
ca 1670
Selset, Ibestad ca 1712
Selset, Ibestad/TR
536
Anders Jakobsen
ca 1665
Sand, Tjeldsund 4 sep 1694
Balstad, Tjeldsund/N
537
Marith Olsdatter Wivel 1658
Lųdingen/NO ett
1701 Balstad, Tjeldsund/N
538
Iver Kristensen
1660
Store-Fauskevåg 1732
Brokvik, Harstad/TR
539
Anne Jensdatter
1675
1733
Brokvik, Harstad/TR
540
Rasmus Tygesen Trane
1697
Lilleskog, Ibes 1758
Foldvik, Gratangen/T
541
Anne Katrina Flensborg 1700
1780
Foldvik, Gratangen/T
542
Ellef Pedersen
1680
Laupstad, Andųr 1741
Å, Lavangen/TR
543
Gjertrud Ellefsdatter
Å, Lavangen/TR
544
Håkon L. Utgårdstrųen
1642
Utgårdstrųen 72
546
Hågen Jonson Ųstby
1642
Ųstby 71.82, Ty
547
Marit M. Utgård
1641
Utgård 72.39, T 1723
Often ųstre 71.121,
548
Peder Simensson Nordigard 1659 Strųmmen,
N 2.1 1746 Strųmmen,
N 2.12, Al
549
Marit Olsdatter
1661
1743
Strųmmen, N 2.12, Al
550
Simen Avlesen Storsteigen 1634 Storsteigen
sųn
551
Marit
1603
720
Klaus Rasmussen Sommer
167? Rųros/ST
721
Ane
776
Just Gregersen
1650
Leikvik, Torske
777
Anne Olsdatter
17 mar 1705
784
Hans Rasmussen Warberg 1673
Trondenes, Hars 1749
Tjelle, Kjeldebotn,
785
Ludzie H. Munch
4 mai 1665 Trondheim/ST
mar 1733 Tjelle, Kjeldebotn,
786
Rafael Pedersen Harr
1658
Haukebų, Sandto 1742
Lavangen, Skånland/T
787
Helene Steensdatter
1675
Hol, Tjeldsund/ 1739
Lavangen, Skånland/T
788
Gisle Larsen
ca 1668
Hesten, Lųdinge
Fiskųy, Lųdingen/NO
789
Berit Sjursdatter
ca 1656
1745 Fiskųy,
Lųdingen/NO
790
Peter Henriksen Hųnnichen ca 1671 Svensgam, Lųdin
Kjųpsvik, Tysfjord/N
791
Maren Pedersdatter
1674
Ytterstad, Lųdi 1738
Kjųpsvik, Tysfjord/N
792
Jųrgen Olsen
1660
Sama, Trondenes 17 nov 1741
Sama, Trondenes/TR
793
(Karen) Johnsdatter
Lundenes, Harst
Sama, Trondenes/TR
794
Arne Falkorsen
1645
Bergen/HO
1711 Tennevik,
Skånland/T
795
Gjertrud A. Hųgh
1664
Bjorelvnes, Len 1734
Tennevik, Skånland/T
796
Nils Andersen
1647
Årbogen, Harsta 1738
Rogla, Harstad/TR
797
Margrethe Nilsdatter
1680
Hegstad, Lųding 1763
Rogla, Harstad/TR
798
Anders Mortensen
1666
Selset, Ibestad 1737
Vik, Ibestad/TR
799
Barbro Baltsersdatter
820
Hallstein Pederson Afset ca
1694
Avset, Averųy/M 1749
Avset, Averųy/MR
821
Lisbet J. Rokset
ca 1693
Rokset, Averųy/
832
Rasmus Tygesen Trane
1697
Lilleskog, Ibes 1758
Foldvik, Gratangen/T
833
Anne Katrina Flensborg
1700
1780 Foldvik,
Gratangen/T
834
Ellef Pedersen
1680
Laupstad, Andųr 1741
Å, Lavangen/TR
835
Gjertrud Ellefsdatter
Å,
Lavangen/TR
836
Eidis Olsen
1656
Årnes, Harstad/ 1726
Sųrrollnes, Ibestad/
837
Inger Olsdatter
1665
Sųrrollnes, Ibe 1709
Sųrrollnes, Ibestad/
840
Ole Nilsen
1695
Hesjeberg, Grat 1775
Hesjeberg, Gratangen
841
Anne Olsdatter
1706
Lia, Lavangen/T 1783
Hesjeberg, Gratangen
842
Rasmus Tygesen Trane
1697
Lilleskog, Ibes 1758
Foldvik, Gratangen/T
843
Anne Katrina Flensborg 1700
1780
Foldvik, Gratangen/T
844
Hans Davidsen
1725
Grov, Skånland/TR
845
Karen Iversdatter
1696
1767
Grov, Skånland/TR
846
Peder Eriksen Falk
1690
1760
Innergård, Ibestad/T
847
Berit Tųrrisdatter
1679
Medby, Salangen 1777
Innergård, Ibestad/T
848
Johan Henriksen
1658
Sama, Trondenes 1702
Sama, Trondenes/TR
849
Anne Stųrkersen
ca 1665
Ytre-Elgsnes, H ett 1727
Sama, Trondenes/TR
850
Gabriel Asbjųrnsen
1653
Lavangen/TR
Lavangen/TR
856
Paul Hartvigsen
1661
Halsebų, Harsta 1715
Halsebų, Harstad/TR
857
Bodil Kaspersdatter
ca 1665
Store-Fauskevåg
858
Arnt Arntsen
ca 1666
Sandstrand, Skå 1751
Sandstrand, Skånland
860
Mikkel Nilsen
1680
Gansås, Harstad
Nord-Harstad, Harsta
861
Ingeborg Pedersdatter
ca 1690
Nord-Harstad, Harsta
864
Ottar Eiriksson Budsjord 1665
Dovre/OP
1736 Rydningsųya,
Folldal
865
Jųda Iversdatter
1676
Lindse Nedre, D 1754
Rydningsųya, Folldal
868
Joen
7.
tipp-oldeforeldre
1040
Jens Anderssen
1639
Gamvik, Lavange
Gamvik, Lavangen/TR
1041
Synnųve Olsdatter
1711
Gamvik, Lavangen/TR
1052
Mads Andersen
1660
Trondenes, Hars
Steinsland, Skånland
1053
Synųve Eidisdatter
1708
Steinsland, Skånland
1054
John Ellingsen Normann 1620
Trondheim/ST
Ytre-Elgsnes, Harsta
1055
B. Christoffersdatter
1651
Trondheim/ST
Trondheim/ST
1068
Jakob Olsen
1642
Igeland, Andųrj
Selset, Ibestad/TR
1069
Maren Andersdatter
ca 1645
Bolla, Ibestad/
1072
Jakob Andersen
1606
Hol, Tjeldsund/ ett 1680
Hol, Tjeldsund/NO
1073
Maren Svendsdatter
ca 1610
ett 1697
Hol, Tjeldsund/NO
1074
Ole Augustinusen Wivel 1630
Trondheim/ST 1661 Lųdingen/NO
1075
Lisbeth Iversdatter Kjęr 1633
Kųbenhavn, Danm 1701
Balstad, Tjeldsund/N
1076
Kristen Iversen
1637
Haukebų, Sandto 1703
Store-Fauskevåg, Har
1080
Tyge Kristensen Trane
1664
Sųrvik, Harstad 1753
Skog, Ibestad/TR
1081
Helvig Rasmusdatter
1676
Trondheim/ST 1763 Skog,
Ibestad/TR
1082
Nils Flensborg
1088
Lars Oleson Utgårdstrųen 1616
Utgårdstrųen 72
1092
Jon Oluffson
1604
Tynset/HE
1093
Marit Trondsdatter
1094
Morten Pedersen Utgård
1660 Utgård
72.3, Tyset/H
1095
True
1096
Simon Pedersen
1627
Strųmmen, N 2.12, Al
1100
Avle Simensen
1595
ett 1651
1101
Avles kone
1600
1552
Gregers Justson
1553
Karen
1568
Rasmus Arvesen Warberg 1630
Trondheim/ST 1677 Trondenes,
Harstad/T
1569
Anne Hansdatter Nysted abt
1640 Trondheim/ST
1711 Tovik,
Skånland/TR
1570
Henrik Pedersen Munch
25 ___ 16?? Lųdingen/NO
25 mar 1670 Evenes prestegård, E
1571
Ane Hansdatter Kruse
18 des 1634 Trondheim/ST
1572
Peder Rafaelsen Harr
1633
Lavangen, Skånl 1708
Haukebų, Sandtorg, H
1573
Marit Lind
ca 1635
Haukebų, Sandto ett 1672
Haukebų, Sandtorg, H
1574
Steen Pedersen
1641
Trondheim/ST 1717 Hol,
Tjeldsund/NO
1575
Anne ?
1576
Laurits Gislesen
ca 1625
Hesten, Lųdinge
1580
Henrik D. Hųnnichen
ca 1624
Svensgam, Lųdin ett 1675
Svensgam, Lųdingen/N
1582
Peder Gislesen
1630
Hesten, Lųdinge
1584
Ole Iversen
1630 Haukebų,
Sandto 1662 Haukebų,
Sandtorg, H
1585
Marit Lind
ca 1635
Haukebų, Sandto ett 1672
Haukebų, Sandtorg, H
1586
John Johansen
1630
Sama, Trondenes 1707
Lundenes, Harstad/TR
1587
Anne Hansdatter
1721
Lundenes, Harstad/TR
1590
Abraham C. Hųgh
Finnsnes, Lenvi
Lenvik/TR
1591
Enke etter Bård Johnsen
1592
Anders Andersen Randers 1595
1669
Årbogen, Harstad/TR
1593
Gilles Rafaelsdatter
ett
1646 Årbogen,
Harstad/TR
1594
Nils Johnsen
1632
Hegstad, Lųding 1700
Hegstad, Lųdingen/NO
1595
Maren Kristendatter
Lųdingen/NO ca 1702
Lųdingen/NO
1596
Morten Larsen
1636
Fugleberg, Ibes 1717
Selset, Ibestad/TR
1640
Peder Larsson Afset
ca 1648 Avset, Averųy/M
fųr 1723 Avset, Averųy/MR
1641
Anne H. Rånes
Rånes, Averųy/M
1642
Jakob Paulsson Rokset
ca 1647
ca 1723/32 Rokset, Averųy/MR
1643
Maren Jakobsdotter
ca 1645 Rokset, Averųy/
1729 Rokset,
Averųy/MR
1664
Tyge Kristensen Trane
1664
Sųrvik, Harstad 1753
Skog, Ibestad/TR
1665
Helvig Rasmusdatter
1676
Trondheim/ST 1763 Skog,
Ibestad/TR
1666
Nils Flensborg
1672
Ole Eriksen
ca 1616
Sųrrollnes, Ibe
1674
Ole Olsen
1632 Sųrrollnes,
Ibe 1714 Sųrrollnes,
Ibestad/
1680
Nils Ellefsen
1656
1721
Hesjeberg, Gratangen
1681
Kirsten Torbergsdatter
1682
Ole Jenssen
1681
Gamvik, Lavange
Lia, Lavangen/TR
1683
Anna Larsdatter Skamfer
Lia, Lavangen/TR
1684
Tyge Kristensen Trane
1664
Sųrvik, Harstad 1753
Skog, Ibestad/TR
1685
Helvig Rasmusdatter
1676
Trondheim/ST 1763 Skog,
Ibestad/TR
1686
Nils Flensborg
1692
Erik Falk
1694
Tųrris Svendsen
1661
Ibestad/TR
Medby, Salangen/TR
1695
(ukjent) Nilsdatter
Medby, Salangen
Medby, Salangen/TR
1696
Henrik Johansen
1638
Harstad/TR ca
1694 Harstad/TR
1697
? Sųrensdatter
Sama, Trondenes
1698
Stųrker Larsen
ca 1613
Ytre-Elgsnes, H ca 1675
Ytre-Elgsnes, Harsta
1699
? Johnsdatter
1700
Asbjųrn Hansen
1625
Lavangen/TR
Lavangen/TR
1712
Hartvig Hartvigsen
1615
Sųrvik, Harstad 1670
Store-Fauskevåg, Har
1713
Karen Mikkelsen
1620
1714
Kasper Trondsen
1595
Sand, Tjeldsund 1685
Store-Fauskevåg, Har
1715
Margrethe ca
1695
Store-Fauskevåg, Har
1716
Arnt Arntsen
ca 1630
Sandstrand, Skå
Gansåsbotn, Harstad/
1720
Nils Andersen
ca 1650
Bergen/HO
Gansåsbotn, Harstad/
1728
Eirik Ottarsson Budsjord 1635
Budsjord, Dovre 1688
Budsjord, Dovre/OP
1729
Ingebjųrg B. Tallerås
ca 1630
Tallerås, Dovre
Budsjord, Dovre/OP
8.
tipp-oldeforeldre
2110
Christoffer Einarsen
1668
Trondheim/ST
2111
Barbara Mortensdatter
ca 1680
Trondheim/ST
2136
Olle Johnsen
1611
Igeland, Andųrj
Igeland, Andųrja, Ib
2137
Mari
Bolla, Ibestad/TR
2148
Augustinus Jensen Wivel ca
1595 Jylland, Danmar 17 jan 1657 Trondheim/ST
2149
Marit Kristendatter
ca 1605
Aure/MR
ca 1634 Trondheim/ST
2150
Iver Kjęr
ca 1595
Kųbenhavn, Danm 1659
Kųbenhavn, Danmark
2151
Boel
Kųbenhavn, Danm
2152
Iver Olsen
ca 1590
Gausvik, Harsta 1657
Gausvik, Harstad/TR
2153
Vendel Larsdatter
ca 1600
ca 1692
Gausvik, Harstad/TR
2160
Kristen Mathiassen Trane 1639
Spjelkavik/MR jun 1709
Brųnnųy/NO
2161
Ųllegård Tygesdatter
1634
Trondheim/ST 1672 Trondheim/ST
2176
Ole
2177
Ingrid
3136
Arve Torbergsen Warberg 1584
Warberg, Hallan 1650
Trondheim/ST
3137
N. N.
Trųndelag
3138
Hans Olufsen Nysted
abt 1605/13 Nysted, Lolland ca 1690 Trondheim/ST
3139
Mette Andersdatter Bredal 1602 Trondheim/ST
1672
Trondheim/ST
3140
Peder Eriksen
ca 1644
Lųdingen/NO
3141
Gundele Pedersdatter
Evenes prestegård, E
3142
Hans Ottesen Kruse
ca 1595
Trondheim/ST jan
1667 Trondheim/ST
3143 Lutzia Olufsdatter
Trondheim/ST 1693
Vikna/NT
3144
Rafael Pedersen Harr
ca 1600
Lavangen, Skånl
Lavangen, Skånland/T
3152
Gisle Pedersen
ca 1574
Hesten, Lųdinge 1666
Hesten, Lųdingen/NO
3153
Karj ?
ett 1667
Hesten, Lųdingen/NO
3160
Didrik Didriksen Hųnich 1594
Bremen, Tysklan ett 1667
Erikstad, Lųdingen/N
3164
Gisle Pedersen
ca 1574
Hesten, Lųdinge 1666
Hesten, Lųdingen/NO
3165
Karj ?
ett 1667
Hesten, Lųdingen/NO
3168
Iver Olsen
ca 1590
Gausvik, Harsta 1657
Gausvik, Harstad/TR
3169
Vendel Larsdatter
ca 1600
ca 1692
Gausvik, Harstad/TR
3172
Johan
3174
Hans Johnsen
ca 1605
Bjųrnerå, Harst ca 1660
Bjųrnerå, Harstad/TR
3180
Christoffer Hųgh
ca 1580
Finnsnes, Lenvik/TR
3188
John Pedersen
1612
Hegstad, Lųding 168?
Hegstad, Lųdingen/NO
3189
Mette Nilsdatter
1610
Voje, Lųdingen/
3192
Lars Christoffersen
1582
Fugleberg, Ibes
Selset, Ibestad/TR
3280
Lars Eriksson Afset
ca 1620 Avset, Averųy/M
ett 1691 Avset, Averųy/MR
3281
Gunnhild Pedersdotter
ca 1622
1691
Avset, Averųy/MR
3286
Jakob Olsson
3287
? Andersdotter Kvernes
3328
Kristen Mathiassen Trane 1639
Spjelkavik/MR jun 1709
Brųnnųy/NO
3329
Ųllegård Tygesdatter
1634
Trondheim/ST 1672 Trondheim/ST
3360
Ellef Eidisen
3364
Jens Anderssen
1639
Gamvik, Lavange
Gamvik, Lavangen/TR
3365
Synnųve Olsdatter
1711 Gamvik, Lavangen/TR
3368
Kristen Mathiassen Trane 1639
Spjelkavik/MR jun 1709
Brųnnųy/NO
3369
Ųllegård Tygesdatter
1634
Trondheim/ST 1672 Trondheim/ST
3388
Svein Saugmester
Bergen/HO
Medby, Salangen/TR
3390
Nils Nilsen
1610
Medby, Salangen/TR
3392
Johan
3394
Sųren Eriksen
ca 1598
ca 1669
Sama, Trondenes/TR
3396
Lars Olsen
ca 1590
Ytre-Elgsnes, H ca 1680
Indre-Elgsnes, Harst
3397
?
3398
John Rasmussen
ca 1644
Ytre-Elgsnes, Harsta
3399
Dorthe ? Ytre-Elgsnes,
Harsta
3424
Hartvig Rasmussen
1585
Sųrvik, Harstad 1651
Sųrvik, Harstad/TR
3428
Trond Olsen
ca 1570
Hov, Tjeldsund/ ca 1600
Sand, Tjeldsund/NO
3429
(ukjent) Tolleivsdatter
Hov, Tjeldsund/
Sand, Tjeldsund/NO
3432
Arnt Bruse
Sandstrand, Skånland
3456
Ottar Erlandsson
abt 1600
Budsjord, Dovre 1663
Budsjord, Dovre/OP
3458
Bjųrn Olsen Tallerås
ca 1604
Tallerås, Dovre
Tallerås, Dovre/OP
9.
tipp-oldeforeldre
4272
John Nilsen
Igeland, Andųrja, Ib
4296
Jens Johan A. Alstadhaug ca
1540
Alstadhaug, Sko 1599
Vęrdal/NT
4297
Anna Hansdatter
Ytterųy, Levang
4298
Christen Lauritsen
ett 1622
Aure/MR
4320
Mathias Hansen Tot
1598
Spjelkavik/MR 1650
Spjelkavik/MR
4321
Marit Hansdatter Trane 1610
16??
Spjelkavik/MR
4322
Tyge Nilsen
1595
Rųkier, Tųnder, 1644
Trondheim/ST
4323
Ingeborg P. Trane
1602
Stavanger/RO 1677 Trondheim/ST
6275
datter av C. Schųller
Trondheim
6278
Anders Rasmussen Bredal 1578
Vinding, Vejle, 17 feb 1630
6279
Anne Nilsdatter Friis
1580
6 jul 1623 Rudkųping,
Danmark
6280
Erik Mogensen Blix
ca 1550
Jemtland, Sveri 1637
Faxnälden, Näskott,
6281
Birgitte L. Arctander
9 jan 1555 Trondheim/ST
1628 Häggen,
Oviken, Jemt
6282
Peder Munch
6284
Otte Kruse ca
1550
1630
Trondheim/ST
6286
Oluf Johnsen
ca 1570
Alsen, Jemtland 1621
Meldal/ST
6287
Anna Jensdatter Bull
ca 1582
Stųren, Midtre-
Meldal/ST
6288
Peder Harr
1570
6348
John Thomasen
ca 1580
ca 1620 Bjųrnerå,
Harstad/TR
6376
Peder Johnsen
1580
Hegstad, Lųding 1641
Hegstad, Lųdingen/NO
6377
Aasille Hegstad
ca 1585
Hegstad, Lųding
6378
Nils Sifuertsen
1630
Voje, Lųdingen/NO
6384
Christoffer Sifuertsen
Fugleberg, Ibes
Fugleberg, Ibestad/T
6574
Anders Eriksen
Kvernes, Averųy fųr 1671
6575
Lisbet Eriksdotter
fųr 1671
Aspa, Frei/MR 1700 Aspa,
Frei/MR
6656
Mathias Hansen Tot
1598
Spjelkavik/MR 1650
Spjelkavik/MR
6657
Marit Hansdatter Trane
1610
16?? Spjelkavik/MR
6658
Tyge Nilsen
1595
Rųkier, Tųnder, 1644
Trondheim/ST
6659
Ingeborg P. Trane
1602
Stavanger/RO 1677
Trondheim/ST
6720
Eidis Iversen
ca 1610
Ibestad/TR
Laupstad, Andųrja, I
6736
Mathias Hansen Tot
1598
Spjelkavik/MR 1650
Spjelkavik/MR
6737
Marit Hansdatter Trane 1610
16??
Spjelkavik/MR
6738
Tyge Nilsen
1595
Rųkier, Tųnder, 1644
Trondheim/ST
6739
Ingeborg P. Trane
1602
Stavanger/RO 1677 Trondheim/ST
6792
Ole Stensen
Ytre-Elgsnes, H ca 1635
Ytre-Elgsnes, Harsta
6858
Tollef Nilsen
ca 1510
Hov, Tjeldsund/ ca 1580
Hov, Tjeldsund/NO
6912
Erland Budsjord
1635?
Budsjord, Dovre/OP
6916
Ola Bjųrnson Tallerås
ca 1560
Dovre/OP
Tallerås, Dovre/OP
6917
Ingebjųrg Engebretsdatter ca 1555
Tallerås, Dovre/OP
10. tipp-oldeforeldre
8592
Anders Eriksen Alstadhaug
Alstadhaug, Sko
8594
Hans (Wivel) Johansen
bef 1550
1599
Ytterųy, Levanger/NT
8595
? Hansdatter Helsing
8642
Hans Simensen
1570
Haderslev, Sųnd 1618
Spjelkavik/MR
8643
Karen Pedersdatter Trane 1586
Stavanger/RO abt
1627
8646
Peder Christensen Trane 1550
Viborg, Danmark 1622
Stavanger/RO
8647
Karine Michelsdatter
1562
Stavanger/RO 1640 Stavanger/RO
12550
Christoffer I. Schųller 1534
Kiel, Tyskland 1594 Ribe,
Danmark
12551
Karen Hansdatter Ribe
1544
Ribe, Danmark
Ribe, Danmark
12556
Rasmus Nilsen Bredal
abt 1538/55 Vinding,
Vejle, 16 feb 1602 Rudkųping,
Danmark
12557
Dorette ???
1603
12560
Mogens Olofson Blix
ca 1530
12562
Laurits Nilsen Arctander 1527
Trondheim/ST 9
nov 1596 Gjemstad, Stjųrdal/N
12563
Magdalene Sigurdsdatter 1536
Vęrdal/NT
19 nov 1595 Kųbenhavn, Danmark
12572
John Gunnarson
ett 1585
Norrbyn, Jemtland, S
12573
Anna Olofsdatter
Rödön, Jemtland
12574
Jens Andersen Bull
1550
Danmark
1610 Skjerlien,
Stųren, M
12575
Lucia Jensdatter
1567
Jylland, Danmar 1657
Stųren, Midtre-Gauld
12768
Sifuert Ommundsen
Å, Lavangen/TR
Fugleberg, Ibestad/T
13150
Erik Audunsson
fųr 1610
Veidholmen, Smų 1655
Kvalvåg
13151
(Trygge?)
13314
Hans Simensen
1570
Haderslev, Sųnd 1618
Spjelkavik/MR
13315
Karen Pedersdatter Trane 1586
Stavanger/RO abt
1627
13318
Peder Christensen Trane 1550
Viborg, Danmark 1622
Stavanger/RO
13319
Karine Michelsdatter
1562
Stavanger/RO 1640
Stavanger/RO
13440
Iver Eriksen
ca 1575
Ibestad/TR
Ibestad/TR
13474
Hans Simensen
1570
Haderslev, Sųnd 1618
Spjelkavik/MR
13475
Karen Pedersdatter Trane
1586 Stavanger/RO
abt 1627
13478
Peder Christensen Trane 1550
Viborg, Danmark 1622
Stavanger/RO
13479
Karine Michelsdatter
1562
Stavanger/RO 1640
Stavanger/RO
13584
Sten på Elgsnes
Ytre-Elgsnes, H
13834
Engebret Ųysteinsson
ca 1510-20
1557
13835
Ragnhild J. Holaker
11. tipp-oldeforeldre
17184
Erik Eriksen Aaboe
17188
Johan Trygge
17189
? Halvardsdatter
17190
Hans Helsing
17286
Peder Christensen Trane 1550
Viborg, Danmark 1622
Stavanger/RO
17287
Karine Michelsdatter
1562
Stavanger/RO 1640 Stavanger/RO
17292
Christen Pedersen Trane 1500
Viborg, Danmark
Viborg, Danmark
17293
Margarethe Pedersdatter 1523
Viborg, Danmark
25100 Iver Schųller
ca 1500
Morava, Tsjekko
Kiel, Tyskland
25102
Hans Andersen Ribe
ca 1510
Ribe, Danmark
Ribe, Danmark
25103
Marine ?
25112
Niels Bredal
abt 1490
Bredal, Vejle, 1579 Vejle,
Danmark
25120
Olav Guttormsen
Faxnälden, Näsk ett 1513
Faxnälden, Näskott,
25124
Nils Lauritsen
ca 1490
Sjelland, Danma 1554
På reise til Kųbenha
25125
Birgitte Lauritsdatter
Sjelland, Danma
Trondheim/ST
25126
Sigurd Amundsen
ca 1490
Salthammer, Sko 1573
Verdal/NT
25127
Margrethe Hansdatter
ca 1500
1573?
Verdal/NT
25144
Gunnar Hemmingson
Nordbyn, Alsen,
25146
Olof Johnsen
Bjärme, Jemtlan ett 1539
Rödön, Jemtland, Sve
25148
Anders Bull
ett 1549
Fyn, Danmark
25536
Ommund
26300
Audun Torsteinsson
1572
Veidholmen, Smų ett 1588
26301
Lisbet på Veien
fųr 1610
ett 1620
26630
Peder Christensen Trane 1550
Viborg, Danmark 1622
Stavanger/RO
26631
Karine Michelsdatter
1562
Stavanger/RO 1640 Stavanger/RO
26636
Christen Pedersen Trane 1500
Viborg, Danmark
Viborg, Danmark
26637
Margarethe Pedersdatter 1523
Viborg, Danmark
26950
Peder Christensen Trane 1550
Viborg, Danmark 1622
Stavanger/RO
26951
Karine Michelsdatter
1562
Stavanger/RO 1640 Stavanger/RO
26956
Christen Pedersen Trane 1500
Viborg, Danmark
Viborg, Danmark
26957
Margarethe Pedersdatter 1523
Viborg, Danmark
27668
Ųsten Guttormsson Bratt 1470
Bjųlstad i Heid 1545
Bjųlstad i Heidal, S
27669
Tora Tordsdatter Tjerne ca
1485/90
12. tipp-oldeforeldre
34368
Erik Andersen Aaboe
34378
Halvar Ingebrigtsen
34572
Christen Pedersen Trane 1500
Viborg, Danmark
Viborg, Danmark
34573
Margarethe Pedersdatter 1523
Viborg, Danmark
34584
Peder Trane
1465
Viborg, Danmark
50240
Guttorm Johnson
Ångstad, Jemtla bef 1494
Ångstad, Jemtland, S
50241
? Olavsdatter
Ångstad, Jemtla
Ångstad, Jemtland, S
50252
Amund Gjertsen
Hallen, Verdal/
Salthammer, Skogn/NT
50253
(ukjent) Ottarsdatter
50288
Hemming Pederson
Nordbyn, Alsen, Jemt
50292
Jens Ketilson
1514
Bjärme, Jemtlan 1542
Bjärme, Jemtland, Sv
50293
Ingrid Jensdatter Skunk
Hov, Jemtland,
Bjärme, Jemtland, Sv
52600
Torstein Eriksson
fųr 1520
Veidholmen, Smų fųr 1564
52601
Gurun Jonsdotter
1577
Veidholmen, Smųla/MR
53260
Christen Pedersen Trane 1500
Viborg, Danmark
Viborg, Danmark
53261
Margarethe Pedersdatter 1523
Viborg, Danmark
53272
Peder Trane
1465
Viborg, Danmark
53900
Christen Pedersen Trane 1500
Viborg, Danmark
Viborg, Danmark
53901
Margarethe Pedersdatter 1523
Viborg, Danmark
53912
Peder Trane
1465
Viborg, Danmark
55336
Guttorm Eindridsson Bratt 1435 Bjųlstad,
Sel/O 1530
55337
Cecilia Pedersdatter
ca 1430
1509
55338
Tord Tordgunnsson
55339
Birgitte Kjellsdatter
13. tipp-oldeforeldre
68756
Ingebrigt
69144
Peder Trane
1465
Viborg, Danmark
100480
John Mogensen Blix
Ångstad, Jemtla
100481
? Gutzormdatter
Ångstad, Jemtland, S
100504
Gjert i Hallan
Hallen, Verdal/NT
100584
Kjetil Jenson ca
1410
Bjärme, Jemtlan 1477
Bjärme, Jemtland, Sv
100586
Jens Karlson Skunk
Hov, Jemtland, 1488
Västerhus, Jemtland,
100587
Chatarina Wilbjųrnsdatter 1440
Herjedalen, Sve
Jemtland, Sverige
105200
Erik
105201
Sunnive Ivarsdotter
ca 1485
Aspa, Frei/MR
106520
Peder Trane
1465
Viborg, Danmark
107800
Peder Trane
1465
Viborg, Danmark
110672
Eindride Eriksson
1400
1460
110673
Ingebjųrg Erlingsdatter
110674
Peder Gudleiksson d.y. 1404
1482 Ųstre
Toten?/OP
110675
Gudrid Gyrdsdatter
14. tipp-oldeforeldre
200960
Magnus Blixe
Jemtland, Sveri
Jemtland,
Sverige
200961
Radgerd ?
Jemtland, Sveri
200962
Guttorm i Aghnahal
Aghnahal, Jemtland,
200963 Eline ?
201168
Jens i Bjärme
Bjärme, Jemtlan
201172
Karl Pedersen Skanche
ca 1350 Hackås, Jemtlan 15 mai
1430 Hov, Jemtland, Sveri
201173
Radgerd Ketilsdatter
1438
Hov, Jemtland, Sveri
201174
Wibjųrn Lauritsen
Jemtland, Sveri
210402
Ivar Trondsson i Aspa
fųr 1453
Aspa, Frei/MR ett 1489 Aspa, Frei/MR
210403
(Teiste)
221344
Eirik Bjųrnson
221346
Erling Ų. Mytting
221347
Borghild Fredriksdatter
221348
Gudleik Petersen
15. tipp-oldeforeldre
402344
Peder Nilsen Skanche
ca 1310
Hackås, Jemtland, Sv
402348
Laurens Wilbjųrnsen
Jemtland, Sverige
402349
? Torsteinsdatter
Jemtland, Sverige
420804
Trond Toraldesson
ca 1410
Oslo/OS
ett 1420? Oslo/OS
420805
Jorann Aslaksdotter
fųr
1443 Oslo/OS
442688
Bjųrn Johnsson Bratt
442692
Ųystein Guttormsson
442694
Fredrik
442695
Ragnhild Olavsdatter
442696
Peter Gudleikson
442700
Ingjald Guttormsson
442701
Cecilia Sigurdsdatter
1340